Raspored i rezultati po kolima 2017

III LIGA ZAGREBAČKOG TENISKOG SAVEZA -2017

SKUPINA ZG1 – raspored igranja

1. kolo HATK_MLADOST_1 TK_VULPES 6 TK_ITEM_2 3 TK_PURGER 7
6. svibanj VS. VS. VS. VS.
7. svibanj ® SLOBODAN TK_FUTUR_2 1 TK_IVAN_MERZ_2 4 TK_PARK 0
2. kolo TK_PARK TK_IVAN_MERZ_2 2 TK_FUTUR_2 2 HATK_MLADOST_1 1
13. svibanj VS. VS. VS. VS.
14. svibanj ® SLOBODAN TK_PURGER 5 TK_ITEM_2 5 TK_VULPES 6
3. kolo TK_VULPES TK_ITEM_2 2 TK_PURGER 4 TK_PARK 6
20. svibanj VS. VS. VS. VS.
21. svibanj ® SLOBODAN HATK_MLADOST_1 5 TK_FUTUR_2 3 TK_IVAN_MERZ_2 1
4. kolo TK_IVAN_MERZ_2 TK_FUTUR_2 4 HATK_MLADOST_1 4 TK_VULPES 6
27. svibanj VS. VS. VS. VS.
28. svibanj ® SLOBODAN TK_PARK 3 TK_PURGER 3 TK_ITEM_2 1
5. kolo TK_ITEM_2 TK_PURGER 0 TK_PARK 2 TK_IVAN_MERZ_2 1
3. lipanj VS. VS. VS. VS.
4. lipanj ® SLOBODAN TK_VULPES 7 HATK_MLADOST_1 5 TK_FUTUR_2 6
6. kolo TK_FUTUR_2 HATK_MLADOST_1 6 TK_VULPES 6 TK_ITEM_2 4
10. lipanj VS. VS. VS. VS.
11. lipanj ® SLOBODAN TK_IVAN_MERZ_2 1 TK_PARK 1 TK_PURGER 3
7. kolo TK_PURGER TK_PARK 4 TK_IVAN_MERZ_2 0 TK_FUTUR_2 1
17. lipanj VS. VS. VS. VS.
18. lipanj ® SLOBODAN TK_ITEM_2 3 TK_VULPES 7 HATK_MLADOST_1 6


Rezervni termini (samo u slučaju lošeg vremena): 7. svibanj, 14. svibanj, 21. svibanj, 25. svibanj, 4. lipanj, 11. lipanj, 18. lipanj, 21. lipanj, 24. lipanj, 25. lipanj, 


SKUPINA ZG2 – raspored igranja

1. kolo TK_ITEM_1 TK_IVAN_MERZ_1 7 TK_MEDVEŠČAK 3 TK_CHROMOS_1 6
6. svibanj VS. VS. VS. VS.
7. svibanj ® SLOBODAN TK_ŠPANSKO 0 TK_CHROMOS_SAVICA_1 4 TK_MOVENS 1
2. kolo TK_MOVENS TK_CHROMOS_SAVICA_1 5 TK_ŠPANSKO 0 TK_ITEM_1 4
13. svibanj VS. VS. VS. VS.
14. svibanj ® SLOBODAN TK_CHROMOS_1 2 TK_MEDVEŠČAK 7 TK_IVAN_MERZ_1 3
3. kolo TK_IVAN_MERZ_1 TK_MEDVEŠČAK 3 TK_CHROMOS_1 5 TK_MOVENS 0
20. svibanj VS. VS. VS. VS.
21. svibanj ® SLOBODAN TK_ITEM_1 4 TK_ŠPANSKO 2 TK_CHROMOS_SAVICA_1 7
4. kolo TK_CHROMOS_SAVICA_1 TK_ŠPANSKO 3 TK_ITEM_1 3 TK_IVAN_MERZ_1 3
27. svibanj VS. VS. VS. VS.
28. svibanj ® SLOBODAN TK_MOVENS 4 TK_CHROMOS_1 4 TK_MEDVEŠČAK 4
5. kolo TK_MEDVEŠČAK TK_CHROMOS_1 5 TK_MOVENS 1 TK_CHROMOS_SAVICA_1 7
3. lipanj VS. VS. VS. VS.
4. lipanj ® SLOBODAN TK_IVAN_MERZ_1 2 TK_ITEM_1 6 TK_ŠPANSKO 0
6. kolo TK_ŠPANSKO TK_ITEM_1 3 TK_IVAN_MERZ_1 5 TK_MEDVEŠČAK 1
10. lipanj VS. VS. VS. VS.
11. lipanj ® SLOBODAN TK_CHROMOS_SAVICA_1 4 TK_MOVENS 2 TK_CHROMOS_1 6
7. kolo TK_CHROMOS_1 TK_MOVENS 1 TK_CHROMOS_SAVICA_1 6 TK_ŠPANSKO 0
17. lipanj VS. VS. VS. VS.
18. lipanj ® SLOBODAN TK_MEDVEŠČAK 6 TK_IVAN_MERZ_1 1 TK_ITEM_1 7

Rezervni termini (samo u slučaju lošeg vremena): 7. svibanj, 14. svibanj, 21. svibanj, 25. svibanj, 4. lipanj, 11. lipanj, 18. lipanj, 21. lipanj, 24. lipanj, 25. lipanj, 


SKUPINA ZG3 – raspored igranja

1. kolo TK_TOP_SPIN TK_FUTUR_1 7 TK_HRVOJE 5 HATK_MLADOST_2 7
6. svibanj VS. VS. VS. VS.
7. svibanj ® SLOBODAN TK_CHROMOS_SAVICA_2 0 TK_CHROMOS_2 2 TK_MATCH 0
2. kolo TK_MATCH TK_CHROMOS_2 2 TK_CHROMOS_SAVICA_2 1 TK_TOP_SPIN 1
13. svibanj VS. VS. VS. VS.
14. svibanj ® SLOBODAN HATK_MLADOST_2 5 TK_HRVOJE 6 TK_FUTUR_1 6
3. kolo TK_FUTUR_1 TK_HRVOJE 0 HATK_MLADOST_2 6 TK_MATCH 2
20. svibanj VS. VS. VS. VS.
21. svibanj ® SLOBODAN TK_TOP_SPIN 7 TK_CHROMOS_SAVICA_2 1 TK_CHROMOS_2 5
4. kolo TK_CHROMOS_2 TK_CHROMOS_SAVICA_2 4 TK_TOP_SPIN 6 TK_FUTUR_1 6
27. svibanj VS. VS. VS. VS.
28. svibanj ® SLOBODAN TK_MATCH 3 HATK_MLADOST_2 1 TK_HRVOJE 1
5. kolo TK_HRVOJE HATK_MLADOST_2 0 TK_MATCH 0 TK_CHROMOS_2 4
3. lipanj VS. VS. VS. VS.
4. lipanj ® SLOBODAN TK_FUTUR_1 7 TK_TOP_SPIN 7 TK_CHROMOS_SAVICA_2 3
6. kolo TK_CHROMOS_SAVICA_2 TK_TOP_SPIN 6 TK_FUTUR_1 7 TK_HRVOJE 5
10. lipanj VS. VS. VS. VS.
11. lipanj ® SLOBODAN TK_CHROMOS_2 1 TK_MATCH 0 HATK_MLADOST_2 2
7. kolo HATK_MLADOST_2 TK_MATCH 0 TK_CHROMOS_2 1 TK_CHROMOS_SAVICA_2 0
17. lipanj VS. VS. VS. VS.
18. lipanj ® SLOBODAN TK_HRVOJE 7 TK_FUTUR_1 6 TK_TOP_SPIN 7

Raspored i rezultati:

Grupa A

Grupa B

Grupa C


Rezultati po kolima:

1. kolo

2. kolo

3. kolo

4. kolo

5. kolo

6. kolo

7. kolo